+730-249-8806

info@litlogos.lt

+330-249-8806

Plastinė chirurgija: tarp tiesos ir mitų

·

·

Plastinė chirurgija Lietuvoje įleidžia vis gilesnes šaknis. Žinoma, kalbame apie modernią chirurgiją, kuri padeda pakoreguoti savo kūną visiškai nepatiriant jokių žalingų pokyčių, juolab, atrodant taip, kaip labiausiai norite. Plastikos chirurgai Klaipėdoje gali padėti atrodyti taip, kaip labiausiai norite, tad svarbiausia detaliai apgalvoti, ar jums to reikia ir pagaliau ryžtis judėti savo tikslo link.

Tiesa, kaip ir daugelis kitų paslaugų, taip ir ši, yra apipinta pačiais įvairiausiais mitais, kurie kartais trukdo suvokti, ar chirurgija tikrai geras pasirinkimas. Žmonės labai dažnai lygina įvairias galimybes, dėliojasi pliusus ir minusus ir bando suvokti, ar toks kūno pokytis yra geras sprendimas. Juk – visam gyvenimui. O kai kuriais atvejais net reikia atlikti korekcijas.

  • Didžiausias mitas yra tai, kad plastinė chirurgija gali kažkaip pakenkti žmogui, jo sveikatai. Tikrai ne, kadangi modernios plastinės chirurgijos galimybės yra plačios kaip niekada ir suteikia žmonėms galimybę labai puikiai jaustis ne tik operacijos metu, tačiau ir po jos.

  • Skaityti toliau “Plastinė chirurgija: tarp tiesos ir mitų…” »